Hlavní Menu
 Old Cans
 Různé
 Fórum
 
 Akční
 Adventury
 Plošinovky
 Puzzle
 Logické
 Závodní
 RPG
 Sex
 Simulatory
 Sportovní
 Strategie
Hledej...
Shop
 
 
 
 
 
 
Reklama

První hra ze série, která přešla k VGA. Vyšla v roce 1992 pod hlavičkou firmy Sierra On-Line a na pěti 3,5“ disketách. Na rozdíl od staršího bratra (sestry) je po technické stránce méně zaostalá, ale ve všem jiném pokulhává. Cesta za Slávou 3: Hrozba Války byla v roce 1999 přeložena do češtiny a dána na cover CD ve Score. Autoři hry jsou jako vždy stejní... a to doslova.

Spolu se svým přítelem Rakeshem a Uhurou se odporoučíte z velkopouštního města Shapairu, kde jste přemohly AD Avise, který zemi tyranizoval, a opustíte také svého adoptivního otce, Sultána Haruna-Al-Rashida.

Své nové dobrodružství zažijete ve městě, v poušti a přilehlé džungli plné červů, pavouků, démonů a jiných blivajzů. Začneme tedy ve městě Tarna, kde má Rakesh svého synka a dcerku. Na místě se ale dozvíte, že syn je ztracen a jeho poslední kroky vedly někam za hranici savany. Za pár dní se proto vydáváte do vesnice Simbani, odkud pochází Uhura. Tady zjistíte, že syn zde nebyl, ale prý ho viděli jen projít. Šel totiž do Ztraceného města skoncovat s démony a čarodějem. Lidé z města vás ale ještě před tím, než odejdete, zaměstnají jiným úkolem - dohodnout mírová jednaní s kmenem leopardích lidí. Co naplat, úkol to není zase tak těžký a dá se vyřešit velice lehce.

Za moment si razíte směr Ztracené město, kam vás dovede malá opička Manu, kterou jste osvobodily z pasti. Ve  Ztraceném městě objevíte tajné dveře, kde je již Rakeshův synek, toho osvobodíte od temné magie démonů a rázem se k vám přidají všichni přátelé ze hry. Později už stojíte tváří v tvář čarodějovi, který se snaží otevřít temnou bránu do světa mrtvých. Ale jestli ho porazíte či ne a jak, to nechám už na vás. Na konci hry byste asi čekali nějaké oslavy, bohužel temná magie Kartriny a Ad Avise vás přenese do čtvrtého dílů. Ale o tom už recenze jinde.

Autor: 
Quest for Glory 3: Wages of War
Výrobce: Sierra 
Vyrobeno: 1992 
Systém: 486 
Velikost: 6,7mb 
Hodnocení: 75% 
Stahuj: Zde 
Extra Bonus
Kódy:  
Návod:  
Manuál:  
Informace

IP: 209.237.238.224
Online: 5
Top 10
 Warcraft 2
 Duke Nuke 3D
 Jazz Jackrabbit 2
 Death Rally
 Theme Hospital
 Destruction Derby 2
 Transport Tycoon D.W.
 Civilization 2
 Interactive Girl
 Settlers 2 Gold Edition
Anketa
Hrajete staré hry často ?
Každý den
199(27%)
Často
225(30%)
Zřídka
210(28%)
Vůbec ne
111(15%)
Old Cans
Doporučujeme...
1024×756/32Bit - IE 6
Copyright 2002-2004
Všechna práva vyhrazena.
Hostujeme u WebSupport.sk.
Vytvořil Šnek Design.
Billboard
INVIA.CZ