Hlavní Menu
 Old Cans
 Různé
 Fórum
 
 Akční
 Adventury
 Plošinovky
 Puzzle
 Logické
 Závodní
 RPG
 Sex
 Simulatory
 Sportovní
 Strategie
Hledej...
Shop
 
 
 
 
 
 
Reklama

Hry by měly být, alespoň podle mužů, o soutěžení, překonávání soupeřů, svého nej času nebo dosaženého skóre. Skyroads 3D nic takového nenabízí, i když by klidně mohla. Ve Skyroads se převtělíte do role pilota vesmírného stroje, který má před sebou velký úkol: dojet do cíle překážkové dráhy složené z plošinek různé velikosti, tvaru a barvy za použití směrových šipek ovlivňujících rychlost a mezerníku pro skákání. Malým háčkem je, že třeba červená barva na plošince značí minové pole (rychlý konec) a zelená veliké zpomalení atd. Drah je celkem třicet, rozdělených do deseti oblastí (Země, Slunce, satelit), z nichž každá má trochu jinou gravitaci a tím pádem velikost skoků. No jo, na Měsíci se skáče lépe než na Zemi, což předvedli už astronauti z Apolla 11. Některé tratě zvládnete za minutku na druhý pokus, u jiných se solidně zdržíte.

Toť vše k popisu samotné hry. Bohužel však na Skyroads můžete nalézt o dost víc much, než na delší dobu mrtvém krtkovi. Jak už jsem si postěžoval na začátku, neexistuje žádný časový limit, bodování, o soupeřích nemluvě, takže by jenom velký blázen hrál každou trať více než jednou. Stejně zamrzí (nás trošku schopné hráče) i okamžitá přístupnost všech tratí. Grafické zpracování určitě ve své době nevypadalo nic moc, paradoxně je proto o dost snesitelnější dneska. Divíte se? Tak si pusťte třeba Red Barona, o němž se před patnácti lety mluvilo jako o grafickém skvostu! Dá se na to dívat? A teď si zkuste zahrát Skyroads, které mají velmi jednoduchou grafiku bez zbytečných efektů. Je to mnohem lepší. Zvuky jsou zcela obyčejné a nenadchnou, ani neurazí (uši).

A co říci na závěr? Skyroads 3D nejdřív šokují absolutní absencí motivace jít dál, potom naopak příjemně překvapí velmi slušnou hratelností a zábavností. Asi nebudu daleko od pravdy, že v době svého vzniku (1993) byla takovou „budgetovkou“, co se dnes prodávají v trafice zabalené v igelitovém sáčku. Ke koupi bych rozhodně nedoporučil, ale dnes vás bude bavit nejméně hodinu a to za minutu stahování vůbec není málo. Výsledné hodnocení se však nemůže vyšplhat výše.

Autor: 
Skyroads 3D
Výrobce: Blue Moon Interactive 
Vyrobeno: 1993 
Systém: 486 
Velikost: 600Kb 
Hodnocení: 60% 
Stahuj: Zde 
Extra Bonus
Kódy:  
Návod:  
Manuál:  
Informace

IP: 209.237.238.224
Online: 5
Top 10
 Warcraft 2
 Duke Nuke 3D
 Jazz Jackrabbit 2
 Death Rally
 Theme Hospital
 Destruction Derby 2
 Transport Tycoon D.W.
 Civilization 2
 Interactive Girl
 Settlers 2 Gold Edition
Anketa
Hrajete staré hry často ?
Každý den
199(27%)
Často
225(30%)
Zřídka
210(28%)
Vůbec ne
111(15%)
Old Cans
Doporučujeme...
1024×756/32Bit - IE 6
Copyright 2002-2004
Všechna práva vyhrazena.
Hostujeme u WebSupport.sk.
Vytvořil Šnek Design.
Billboard
INVIA.CZ