Hlavní Menu
 Old Cans
 Různé
 Fórum
 
 Akční
 Adventury
 Plošinovky
 Puzzle
 Logické
 Závodní
 RPG
 Sex
 Simulatory
 Sportovní
 Strategie
Hledej...
Shop
 
 
 
 
 
 
Reklama

  Uplynul ani ne jeden rok od vydání prvního dílu a hned k nám přichází díl druhý. Za něj můžeme děkovat v převážné míře našim americkým spoluhráčům a hlavně jejich ohlasům na první díl, protože do tehdejší ČSSR tyto hry nějak neměli přístup.
  KQ2 se objevila ve dvou vydáních a v roce 2003 se dočkala ještě třetího „freeware“ verze od známé AGDI společnosti Tierra. První vydání je z roku 1985 na dvou 5,25“ disketách a v roce 1987 na jedné 3,5“ disketě. Jak už bylo u Sierry zvykem, dozdobila krabici o „storybook“ a mapky.
  Grafika se od prvního dílu nějak zásadně nezměnila, ale přesto přibyl nějaký ten čtvereček a trochu hudby do tehdejších repro.
  Díla se opět ujala Roberta Williams, která je původkyní příběhu. Její manžel Ken, který s pomocí dalších lidiček z manufaktury udělal potom z příběhu na papíře nové dobrodružství „již" krále Grahama.
  Příběh nás ze začátku opět zatáhne na malou chvilku do království Daventry. Král je sice potěšen z vítězství o trůn, ale zároveň je i zarmoucen, protože nemá žádnou choť, se kterou by ho sdílel. Jak tak prochází trůním sálem, rozzáří se zrcadlo, jež našel v předešlém díle, a oznámí mu , že nějaká choť existuje, ale je vězněna ve věži mimo jeho svět a vede k ní velice náročná a nebezpečná cesta. Král jako pravý hrdina nelení ani chvilku, hned si nechává připravit loď a vyráží do Kolimy – na ostrov, ze něhož prý vede jediná cesta k uvězněné princezně.
  Jak již bývá zvykem, při hraní můžete zemřít, k čemuž určitě nejednou dojde. Setkáte se s upíry, zaplavete si v moři, obři vám budou mačkat hlavu, kouzelníci zaklínat. Prostě klasická idylka hry King´s Quest II : Romancing the Throne.

Autor: 
King´s Quest 2: Romancing the Throne
Výrobce: Sierra On‑Line, Inc. 
Vyrobeno: 1985 
Systém: 486 
Velikost: 380kB 
Hodnocení: 75% 
Stahuj: Zde 
Extra Bonus
Kódy:  
Návod:  
Manuál:  
Informace

IP: 209.237.238.224
Online: 4
Top 10
 Warcraft 2
 Duke Nuke 3D
 Jazz Jackrabbit 2
 Death Rally
 Theme Hospital
 Destruction Derby 2
 Transport Tycoon D.W.
 Civilization 2
 Interactive Girl
 Settlers 2 Gold Edition
Anketa
Hrajete staré hry často ?
Každý den
199(27%)
Často
225(30%)
Zřídka
210(28%)
Vůbec ne
111(15%)
Old Cans
Doporučujeme...
1024×756/32Bit - IE 6
Copyright 2002-2004
Všechna práva vyhrazena.
Hostujeme u WebSupport.sk.
Vytvořil Šnek Design.
Billboard
INVIA.CZ