Hlavní Menu
 Old Cans
 Různé
 Fórum
 
 Akční
 Adventury
 Plošinovky
 Puzzle
 Logické
 Závodní
 RPG
 Sex
 Simulatory
 Sportovní
 Strategie
Hledej...
Shop
 
 
 
 
 
 
Reklama

,,Bomberman zemřel, ať žije Packman“
,,A kam odložil svoje bomby?“

Za sedmero harddisky a sedmero zvukovkami v dobách dávno minulých, kdy ještě mnozí z nás hledali houby v lesích, ze všech stran mluvili naše PC speakery a třetí rozměr byl jen hudbou daleké budoucnosti.. Píše se rok 1990 a pánové, a kdo ví, možná že i dámyJ ze STUDIA NAMCO vytvořili na svou dobu graficky úchvatnou osmibitovou hru Pacmania. Zejména proto si dejte pozor, aby se vám hra nesekla ještě dříve, než se dostanete do menu. Jestli se ovšem tomu co se ukáže, vůbec dá říkat menu. Koukněte se na rozlišení 720x400 a neuvěřitelnou rychlost 50 fps! Po dvojkliku na pacmania.exe a stisku tlačítka F1 vás PC kopne rovnou do hry… nebo se stane něco neuvěřitelného, nepředvídatelného - v lepším případě se hra nebude chtít spustit… kdo by to byl řeklJ, v tom horším se vám sekne PC… a nepomůže nic jiného než RESET! Každý z vás, již jistě někdy hrál hru ve stylu Bombermana na ultrarychlých strojích 286-486. Určitě ani tento kousek vám nebude neznámým. Takže nažhavte klávesnice naše cesta do minulosti právě začala. Grafika… ehm… po hlubokém hloubání a dloubání jsem dospěl k tomu, že radši přejdu na příběh a zvukovou stránku. Příběh žádný není. To máme první bod za sebou… Zvuk… když začal ,,lézt“ zvuk z PC speakeru, tak jsem byl skutečně velmi pobaven… až to málem odnesl můj textil… ale to nikoho nezajímá, aspoň teda myslím, že to nikoho nezajímá. Hahahaha, tak jsme se zasmáli a teď už k věci…..vyhlašuji OPERACI Pacmania.

A nyní stručně v jedné možná více větách: ,,Až vás hra vcucne do sebe, objeví se před vámi bojovník za práva a svobody… přichází PACMAN. Další náplň hry vypadá asi takto… jezdíte bludištěm a papáte tečky, které se vám připletou do cesty. Každé jídlo je za 10 bodů, někdy se vám poštěstí sežrat také jahodu nebo meloun - ty bývají za 200. Hraje se na tři životy, a jde o to, udělat co nejvyšší SCORE. To vše vám znepříjemňují obludy snažící se vás zabít - pro ty kteří ve škole při přírodopisu nedávali pozor: Říká se tomu potravní řetězec - kdo by to řekl, že?

A teď už s plnou vážností, můj vlastní rekord je 45 600 bodů. Tak se snažte ať jste jednou tak dobří, jako mé skromné já.

+ PC speaker, High score 45 600, příšery, PACMAN.
- Stále pořád stejná aréna s více obludami, 1990.

Autor: 
Pacmania
Výrobce: Gregg Seelhoff 
Vyrobeno: 92% 
Systém: 286 
Velikost: 60kB 
Hodnocení: 1990 
Stahuj: Zde 
Extra Bonus
Kódy:  
Návod:  
Manuál:  
Informace

IP: 209.237.238.226
Online: 5
Top 10
 Warcraft 2
 Theme Hospital
 Jazz Jackrabbit 2
 Doom 2
 Death Rally
 Duke Nuke 3D
 Destruction Derby 2
 Civilization 2
 Transport Tycoon Deluxe For Win
 Interactive Girl
Anketa
V čem chcete archívovat hry ?
Exe
470(29%)
Zip
377(23%)
Rar
453(28%)
Je mi to jedno !
333(20%)
Old Cans
Doporučujeme...
1024×756/32Bit - IE 6
Copyright 2002-2004
Všechna práva vyhrazena.
Hostujeme u WebSupport.sk.
Vytvořil Šnek Design.
Billboard
INVIA.CZ